KOLEKCE

Uložte si nejkrásnější chvíle do fotografií, které zastaví čas v jejich stopách a uchovají je na krásná dlouhá léta, pro vás a pro další generace. Vytváříme společně nezapomenutelné příběhy.

Záleží mi na tom, abyste se při focení cítili sami sebou.

01

Svatební den

Být součástí vašeho svatebního příběhu je pro mě velkým štěstím. Společně vytvoříme láskyplnou vzpomínku pro další generace.

Vybrat si můžete ze tří kolekcí.
Kontaktujte mě, svatební
ceník vám s radostí zašlu.

03

LIFESTORY

Přes všechny roky svateb jsou mi srdcovkou naše malé životní okamžiky. Ať čekáte miminko, slavíte jeho první chvíle nebo chcete uchovat rychle plynoucí dětství, dokumentace těchto životních chvílí je vždy velký dar.

Jedna hodina focení
20 upravených fotografií
osobní online galerie
tisk fotografií 13×18 cm

3 500 Kč

02

LOVESTORY

Zasnoubení je v obou vašich životech velmi kouzelné období a focení je skvělý způsob, jak si všechny tyhle chvíle připomenout.

Jedna hodina focení
30 upravených fotografií
osobní online galerie
tisk fotografií 13×18 cm

4 000 Kč

KAŽDÁ DALŠÍ FOTOGRAFIE NAVÍC

– s úpravou a tiskem 130 Kč –
– pouze s úpravou 100 Kč –

Rezervace

Rezervace probíhá telefonicky nebo kontaktním formulářem a to nejméně jeden měsíc předem. Pro rezervaci termínu focení je složen rezervační poplatek 500 Kč, který bude odečten z ceny a je nevratný. Rezervace termínu platí po uhrazení rezervačního poplatku. Zbylá částka se platí po focení. Všechny platby jsou placeny převodem.

Celé obchodní podmínky si můžete přečíst zde.

Style guide

Nejčastější otázka, na kterou se mě klienti ptají je – co by si měli obléci na své focení? Takže výběr outfitu může být skličující úkol, ale také nemusí! I když je každé focení jiné, existuje několik vyzkoušených a pravdivých tipů, které s vámi chci sdílet.

Jak správně zvolit outfit si můžete přečíst právě zde.

BĚHEM FOCENÍ

Focení v exteriéru probíhá vždy v podvečerních hodinách, kdy je světlo jemné a rozptýlené. V ateliéru focení probíhá pouze v dopoledních hodinách.
Vždy se snažím navodit příjemnou a přátelskou atmosféru, abyste měli nejen na focení, ale na celý den krásnou vzpomínku. Nejsem zastánce velkého pózování. Když vidím, že hodně tápete, navedu vás, ale jinak vás nechám povídat si jeden s druhým a užívat si společných chvil.

PO FOCENÍ

Po focení je vystavena faktura na doplatek zbylé částky za kolekci focení a po jejím uhrazení obdrží klient odkaz na galerii s neupravenými náhledy z focení, ze kterých si bude vybírat fotky k finální úpravě. Doba dodání fotografií je 3-4 týdny od data zaslání vybraných náhledů k úpravě, nikoli od data focení. Následně zasílám fotografie do tisku a jakmile dorazí ke mě, balím je a je možné si je vyzvednout osobně nebo vám je zašlu českou poštou.

KDY FOTIT TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE?

Nejvhodnější období pro těhotenské focení je mezi 32. – 36. týdnem těhotenství. U každé maminky je tomu ale jinak a každé mamince se líbí jinak velké bříško.

KDY FOTIT MIMINKA A DĚTI?

Při lifestyle focení miminka fotím od 7. dne věku a výše. Dále je vhodný čas fotit děti až když sami sedí nebo chodí a zkoumají svět.