KOLEKCE

svatba

výběr ze tří kolekcí
sedm až deset hodin
osobní online galerie
tištěné album fotografií

od 15.000 Kč

lovestory

cca jedna hodina focení
20 upravených fotografií
osobní online galerie
tisk fotografií 13×18 cm

2.500 Kč

lifestyle

cca jedna hodina focení
15 upravených fotografií
osobní online galerie
tisk fotografií 13×18 cm

2.000 Kč

KAŽDÁ DALŠÍ FOTOGRAFIE NAVÍC

– s úpravou a tiskem 130 Kč
– pouze s úpravou 100 Kč

01.

REZERVACE

Rezervace probíhá telefonicky nebo kontaktním formulářem a to nejméně 2 týdny předem. Pro rezervaci termínu focení je složen rezervační poplatek 500 Kč, který bude odečten z ceny a je nevratný. Rezervace termínu platí po uhrazení tezervačního poplatku. Při rezervaci termínu se domluvíme na místě a času focení.
Celé obchodní podmínky si můžete přečíst zde.

02.

STYLE GUIDE

Nejčastější otázka, na kterou se mě klienti ptají je – co by si měli obléci na své focení? Takže výběr outfitu může být skličující úkol, ale také nemusí! I když je každé focení jiné, existuje několik vyzkoušených a pravdivých tipů, které s vámi chci sdílet.
Jak správně zvolit outfit si můžete přečíst právě zde.

03.

BĚHEM FOCENÍ

Focení v exteriéru probíhá vždy v podvečerních hodinách, kdy je světlo jemné a rozptýlené. V ateliéru focení probíhá pouze v dopoledních hodinách.
Vždy se snažím navodit příjemnou a přátelskou atmosféru, abyste měli nejen na focení, ale na celý den krásnou vzpomínku. Nejsem zastánce velkého pózování. Někdy, když vidím, že hodně tápete, navedu vás, ale jinak vás nechám povídat si jeden s druhým a užívat si společných chvil.

04.

PO FOCENÍ

Do týdne po uskutečněném focení obdrží klient odkaz na galerii s neupravenými náhledy z focení, ze kterých si bude vybírat fotky k finální úpravě. Doba dodání fotografií je 3-4 týdny od data zaslání vybraných náhledů k úpravě, nikoli od data focení. Následně zašlu fotografie do tisku, jakmile dorazí ke mě, balím je do dárkového balení a je možné si je vyzvednout osobně nebo vám je zašlu českou poštou.

pomocné tipy

KDY FOTIT TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE?

Nejvhodnější období pro těhotenské focení je mezi 32. – 36. týdnem těhotenství. U každé maminky je tomu ale jinak a každé mamince se líbí jinak velké bříško.

KDY FOTIT MIMINKA A DĚTI?

Při lifestyle focení se miminka fotí od 11. dne věku a výše. Dále je vhodný čas fotit děti až když sami sedí nebo chodí a zkoumají svět.