VY MÁTE OTÁZKY.
JÁ MÁM ODPOVĚDI.

Q: KOLIK FOTOGRAFIÍ DOSTANEME?

A: Počet fotografií je stanoven u každé kolekce a pokud by vám daný počet nestačil, je možné si zakoupit fotografie nad standard kolekce, viz. ceník.

Q: KDY SVÉ FOTOGRAFIE DOSTANEME?

A: Lifestyle a lovestory fotografie dodávám do 3-4 týdnů. Svatební fotografie do 3 měsíců.

Q: FOTÍTE I V ATELIÉRU?

A: Ano, fotím a to vždy ve všení den v dopoledních hodinách.

Q: DOSTANEME I NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE?

A: Ne, neupravené fotografie neposkytuji.

Q: MLUVÍTE I JINÝM JAZYKEM NEŽ ČESKY?

A: Ano, mluvím plynule anglicky.

Q: FOTÍTE I ZIMNÍ SVATBY?

A: No jasně! Miluju zimní svatby! Jsou nádherné a jedinečné!

Q: KDE PŮSOBÍTE? JE MOŽNÉ, ABYSTE ZA NÁMI DORAZILA?

A: Působím v Brně, často jezdím do Jihočeského Písku a někdy i do Prahy. Na svatby jezdím po celé ČR a jsem ochotná za vámi na focení dorazit kamkoliv na světě.

Q: KDY PROBÍHÁ FOCENÍ V ATELIÉRU A KDY V EXTERIÉRU?

A: Focení v exteriéru probíhá v podvečerních hodinách, kdy je světlo jemné, rozptýlené a vytvoří krásnou atmosféru na fotografiích. V ateliéru fotím vždy v dopoledních hodinách. Ve svatební sezóně probíhají všechna lovestory, lifestyle a jiná focení vždy ve všední pracovní den.

Q: JAK PROBÍHÁ LOVESTORY / LIFESTYLE FOCENÍ?

A: Vždy se snažím naladit pohodovou atmosféru. Chci, abyste si focení užili a měli z něj krásnou vzpomínku. Když vidím, že velmi tápete v tom co dělat, určitě vám napovím, jinak vás ale nechám si společně povídat, smát se a jednoduše dělat to co chcete.

Q: JAK PROBÍHÁ FOCENÍ SVATBY?

A: Miluji být po vašem boku při plánování svatebního dne i během jeho konání. Po rezervaci svatebního termínu vám zašlu průvodce svatebním dnem z mého pohledu jakožto fotografa (např. kdy je nejlepší fotit novomanželské fotografie atd.).
Naprosto miluji, když se mnou vaše přípravy sdílíte a zasíláte mi inspiraci!
Ve váš svatební den, vše, co chci zachytit, jsou emoce, pocity, nálada, dojemné i šílené chvíle a všechny detaily, které činí váš den jedinečný.

Q: KDY FOTIT TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE?

A: Nejvhodnější období pro focení těhotenských fotografií je mezi 32. – 36. týdnem těhotenství. U každé maminky je tomu ale jinak a každé mamince se líbí jinak velké bříško.

Q: KDY FOTIT MIMINKA A DĚTI?

A: Při lifestyle focení se miminka fotí od 11. dne jejich věku a výše. Dále je nejlepší čas děti fotit až když sami sedí a zkoumají svět.

Q: JAKÉ VYBRAT OBLEČENÍ NA FOCENÍ?

A: Outfity se snažte vždy barevně sladit tak, aby k sobě ladily. Volte světlé pastelové barvy. Vyhněte se černé barvě, výrazným potiskům a vzorům. Inspirovat se vhodnými outfity můžete zde na mé Pinterest nástěnce.

Q: JE MOŽNÉ SI U VÁS OBJEDNAT I JINÉ FOTOPRODUKTY?

A: Ano, je možné si přeze mne zakoupit i fotografie na dřevěné desce, medailonek s fotografií, foto obrazy, foto knihy atd.