poznejte sabi

JSEM FINE ART SVATEBNÍ A LIFESTYLE FOTOGRAFKA

Někdo mi jednou řekl, že dny ubíhají pomalu, ale roky plynou rychle, což je přesně to, proč chci zachytit všechny ty chvíle před tím, než se vypaří a zapomeneme je. Jsem vděčná, že mohu tuhle cestu sdílet s vámi.

Štěně labradora a starý kompaktní Olympus. Tak to celé začalo asi devět let zpátky. Svatby fotím již pátým rokem, jenž pro mě jsou úžasným světem v obklopení lásky.

V klasickém dni byste mě našli stočenou v židli za počítačem usrkávajíc kávu
(a pravděpodobně by to nebyl první hrnek) s otevřeným plánovačem obklopenou fotkami. Ale když můžu, trávím čas s tím nejvíc úžasným mužem pod sluncem, Michalem. Je má velká podpora a někdy mi i asistuje při focení. Milujeme cestování a čas strávený s přáteli u táboráku. Oba podnikáme písmenkem ‚,F‘‘ – já ve fotografii, on ve finančním a investičním poradenství. Žiji v Brně, ale cestování mě přivádí k životu. 

Má tvorba je elegantní, vzdušná, čistá, nadčasová, romantická a především autentická. Miluji focení na film a právě těmito barvami jsem inspirovaná. Miluji přirozené světlo, hru stínů a zachycení jedinečných okamžiků. Naučila jsem se, že ve chvílích, kdy jsme právě tím, kým jsme, se rodí ty nejkrásnější okamžiky. Mou prioritou na každé svatbě je zachytit den kreativním způsobem, aby bylo možné jej znovu a znovu prožít a zažít. Jsem opravdu nadšená z mé práce a nic pro mě není smysluplnější než schopnost vyprávět jedinečný milostný příběh prostřednictvím uměleckých snímků. Věřím, že svatební fotografie jsou opravdu prvním dědictvím páru.