poznejte sabi

MILUJI

mou rodinu, mého muže, mé přátele, můj foťák, cestování, kávu, focení na film, kaktusy, zvířata, vůni dřeva, avokádo, slunce, moře, písek, Francii, Itálii, Anglii, zamilované příběhy, jakékoliv ovoce, mandlové mléko, sýrovou pizzu, sushi, minimalismus, jemné svěží tóny, barvy filmu, všechno z krajky, kokos, čistý vzduch po dešti, hory, Conversky, hrnečky, akustickou hudbu a Vánoce.

NĚKDO MI JEDNOU ŘEKL, ŽE DNY UBÍHAJÍ POMALU, ALE ROKY PLYNOU RYCHLE, COŽ JE PŘESNĚ TO, PROČ CHCI ZACHYTIT VŠECHNY TY CHVÍLE PŘED TÍM, NEŽ SE VYPAŘÍ A ZAPOMENEME JE. JSEM VDĚČNÁ, ŽE MOHU TUHLE CESTU SDÍLET S VÁMI.

V klasickém dni byste mě našli stočenou v židli za počítačem usrkávajíc kávu
(a pravděpodobně by to nebyl první hrnek) s otevřeným plánovačem obklopenou fotkami. Ale když můžu, trávím čas s tím nejvíc úžasným mužem pod sluncem, Michalem. Je má velká podpora a někdy mi i asistuje při focení. Milujeme cestování a čas strávený s přáteli u táboráku. Oba podnikáme písmenkem ‚,F‘‘ – já ve fotografii, on ve finančním poradenství. Jsem člověk řízený srdcem, kávou a příběhy, jenž mě necháváte zachytit a vyprávět skrze fotografie. Žiji v Brně, ale cestování mě přivádí k životu. 

Jsem velký snílek, vášnivý dobrodruh a umím mluvit jako šmoula i bez hélia. Často se mě lidé ptají, jakou kombinaci fotoaparátu a objektivu používám a má odpověď je: ,,Srdce a oči.‘‘. Miluji vidět lidi takové, jací opravdu jsou. Mé srdce bije pro skutečné a jedinečné okamžiky.

Štěně labradora a starý kompaktní Olympus. Tak to celé začalo asi devět let zpátky. Právě tady vznikla má životní závislost na zachycení té spousty krásných emocí. Od malička jsem milovala kreslení a viděla svět vlastníma očima. Kdybyste tehdy malé Sabi řekli, že jednou bude fotografka, pravděpodobně by křičela tolik, že by vám to roztrhalo ušní bubínky. Svatby fotím již pátým rokem, jenž pro mě jsou úžasným světem v obklopení lásky, štěstí, radosti, dortu a nových přátelství. To, co činí mé srdce bít silněji, je vidět jak ostatní milují a jsou milováni.

Má tvorba je elegantní, vzdušná, čistá, nadčasová, romantická a především autentická. Miluji focení na film a právě těmito barvami jsem inspirovaná. Miluji přirozené světlo, hru stínů a zachycení jedinečných okamžiků. Naučila jsem se, že ve chvílích, kdy jsme právě tím, kým jsme, se rodí ty nejkrásnější okamžiky.